Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

OFROJ VEND PUNE PASTRUESE

Zonja duhet te kete moshe deri ne 45 vjec dhe te punoje me kohe fleksibel.Gjithashtu te kete eksperience pastrimi ne shtepi., Shtepia ndodhet ne nje nga komplekset afer TEG.

Botuar më 18/10/2019

KERKOJ KUJDESTARE

Per nje person invalid, me eksperience pune, te dije te gatuaj, 8 ore ne dite, kombinat

Botuar më 18/10/2019
20.000 leke

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

Te jete pa angazhime, te qendroje 24 ore, sigurohet fjetja dhe ushqimi, Tek tregu Elektrik

Botuar më 18/10/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM SI BABY SITTER

Per femije te moshes 3-10 vjec. Ti shoqeroj per ne kopesht apo shkolle. Kam punuar si edukatore dhe si mesuese, Tek Ish Parku i Autobuzave

Botuar më 18/10/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM SI BABYSITTER

Ose kujdestare per te moshuar. Kam eksperience pune

Botuar më 18/10/2019

JAM KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Jam shume korrekte dhe me pervoj pune mjaftushem ne kete fushe, jam e disponushme 24 ore, jam 54 vjece, Tirane

Botuar më 18/10/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR OSE BABY SITTER

Kam eksperience pune. Kam arsim te larte. Mosha 57 vjec, Banoj tek Zonja e Keshillit te Mire

Botuar më 17/10/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

6 dite ne jave nga e hene ne te shtune, 6 ore ne dite. Preferohet mosha deri ne 45 vjec. Siperfaqja e shtepise: 140 m², Detyrat: kujdes per nje zonje te moshuar. Te gjitha punet e shtepise. paga 30 000 leke

Botuar më 17/10/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Paga 10000 leke, puna 4 ore ne dite, Tirane

Botuar më 17/10/2019

DURRES, KERKOJ NJE ZONJE PER SHERBIM 24 ORESH

Mosha 60 vjec e lart, pa preokupime familjare, per nje zoteri te moshuar, ne gjendje te mire shendetsore. Ofrohet strehim dhe ushqim si dhe nje page e diskutueshme mujore, DURRES

Botuar më 17/10/2019
)