Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ TE PUNESOHEM KUJDESTARE PER TE MOSHUAR.

Kerkoj te punesohem kujdestare per te moshuar, kam mbi 5 vite eksperience. Kontaktoni numrin 069 81 55 165, Tirane

Botuar më 22/05/2020

KERKOHET BABY SITTER PER FEMIJE TE 4 MUAJSHE.

Te kete mbi 2-vjet eksperience pune me bebet. Preferohet me banim prane rruges se Elbasanit. Paga e kenaqshme, orari punes 07:30 – 16:00., Rr. “Elbasanit”, mbrapa ambasades Amerikane, prane shkolles Osman Myderizi.

Botuar më 22/05/2020

KERKOJ PUN FULLTIME

Kerkoj pune si , ndimes kuzhiner/ furrxhi / komisonner / sistemin ambalazhi / etj, nuk kam eksperienc pune , punoj ne grup si dhe vetem , respektoj rregullat e punes si dhe orarin

Botuar më 22/05/2020

PUNETORE MIREMBAJTJE

Kerkoj punetore per mirembajtje dhe mbjellje lulesh. Pune sezonale 4 ore ne dite. Mundesisht te jete afer me banim., Rruga Myslym Keta , afer Profarmes (kafja e Rremes)

Botuar më 22/05/2020

TIRANE, KERKOHET PART TIME KUJDESTARE PER NJE CIFT TE MOSHUARISH

Kerkohet kujdestare per nje cift te moshuarish zona Allias.Mosha deri ne 50 vjec dhe te banoje ne zonat perreth.Orari hene-shtune 09.00-13.00Paga 15.000 lekeCel: 0698162952, Tirane, Rruga Niko Avrami

Botuar më 21/05/2020
15.000 leke/muaj

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE PER GATIM, PASTRIM DHE SHERBIMIN E FEMIJEVE

Paga 30.000 leke. Orari i punes 9.00-16.00, Rr. "5 Maji", Uzina Dinamo

Botuar më 21/05/2020

KERKOJ PUNTORE SHTEPIE

Mosha 50 deri 60 vjec , te jete e rregullt dhe familjare , te vije 2 here ne jave nga 2-3 ore ne dite, tek stadiumi dinamo

Botuar më 20/05/2020
10.000 leke/muaj

KERKOJ TE PUNESOHEM SI SHOFER PRIVAT OSE FURGONI ME 20 VENDE.

Disponoj te gjitha kategorite e patentave, kam eksperience te gjate pune.

Botuar më 20/05/2020

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

Kerkohet punetore shtepie, zona e kopeshtit botanik tek xhamia. Per me teper informacion kontaktoni vetem me msg., Kopeshti botanik, Selite e vjeter

Botuar më 20/05/2020
30.000 leke/muaj
)