Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ BABY SITTER

Mosha mbi 45 vjec. Preferohet me eksperience pune. Kushte te mira pune, Rrua Nikolla Lena, prane Myslym Shyrit

Botuar më 08/08/2020

KERKOHET BABYSITTER PER FEMIJE 2 VJEC

Orari i punes part time 17.30-20.30. Paga 10.000 leke. Te dije gjuhen angleze, me eksperience pune, Bulevardi Zogu I

Botuar më 07/08/2020

KERKOJ NJE PUNTORE SHTEPIE

Orari 7:00 me 15:30 , mosha 30 deri ne 45 vjec, kullat hawai , komuna e parisit

Botuar më 07/08/2020
25.000 leke/muaj

KERKOJ TE PUNESOHEM SI PUNETORE SHTEPIE

Me orar te reduktuar. Jam me eksperience pune

Botuar më 07/08/2020

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE NE NJE FAMILJE! TE KETE ARSIMIN E MESEM,

Te jete e komunikueshme si dhe te kete mundesi per te punuar ne 2 turne. Avantazh nese din te gatuaje ose te kete punuar me pare ne kete pozicion. Pagesa e mire + siguracion., Lutemi dergoni vetem me SMS: Emer, mbiemer, moshen, zonen ku banoni ne:

Botuar më 07/08/2020

JAM KUJDESTARE

Per moshen e tret, kam punuar ne Itali 5 vjet, kam eksperience pune

Botuar më 06/08/2020

KERKOHET NJE PUNONJESE SHTEPIE PER PASTRIM APARTAMENTI 2+1

Orari i punes 09.00-16.00 nga e hena -te premte dhe ora 09.00-14.00 te shtunen. Mosha 35-50 vjec., TEK PALLATI "AMBASADOR 3", MBRAPA STADIUMIT "ARENA KOMBETARE"

Botuar më 06/08/2020
30.000 leke/muaj

KERKOHET KUJDESTAR (MASHKULL) PER KUJDESIN

E nje invalidi. I interesuari do ti jape ilaçet, te qendroje me te dhe te kujdeset per te. Puna nga e Hena - Shtune 8 ore ne dite., Rr. "Dritan Hoxha", Laprake

Botuar më 06/08/2020

KERKOJ NJE KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Femer, mosha 76 vjec. Puna 1 here ne dy jave, tek Juridiku, pallati ngjitur me Pingulin

Botuar më 06/08/2020

KERKOHET ZONJE PER KUJDESIN E NJE TE MOSHUAREJE

Puna turni II Orari i punes 14.00-22.00. Paga 20.000 leke. E moshuara eshte ne gjendje te mire shendetesore. Mosha deri 50 vjec.

Botuar më 06/08/2020
)