Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar, ose babysitter, kam eperience pune, jam infermiere me eksperience edhe jashte vendit

Botuar më 29/09/2020

KERKOJ KUJDESTARE

Qe te kujdeset per nje invalid paraplegjik, mundesisht te jetoje ne Qytet Studenti pasi aty jeton dhe personi

Botuar më 28/09/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si punetore shtepie edhe vilash, jam 40 vjec, preferoj te punoj ne shtepi me te huaj, puna 5 dite te javes, di gjuhen Italiane, dhe di te menaxhoj vila plazhi

Botuar më 28/09/2020

KERKOHET BABYSITTER

Nga e hena ne te premte, per 5 ore, Rr. Ndre Mjeda

Botuar më 28/09/2020
20.000 leke

JAM NJE ZONJE KERKOJ PUNE SI KUJDESARE PER TE MOSHUAR

Per naten, jam me eksperienc 15vjecare, Banoj ne Tirane

Botuar më 28/09/2020

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Mundesi dokumentash, bilete udhetimi, Itali

Botuar më 28/09/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Ose per pastrim shtepie 4 ore, Tek Pallati me shigjeta

Botuar më 28/09/2020

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Per perkujdesjen e femijeve, mirembajtjen e shtepise (pastrim, hekurosje etj). Kontaktoni per Viber ose WhatsApp, Zvicer

Botuar më 28/09/2020

KERKOJ PUNE SI BABYSITTER

Kerkoj pune si babysitter nga e hena ne te premte full dhe part time. 0682964529.Y.S. Faleminderit., Tirane

Botuar më 27/09/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE

Per te moshuar ose per femije ose punetore shtepie. E dispnueshme per punesim 8 ore -24ore, kam eksperience pune

Botuar më 26/09/2020
)