Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JAM NJE ZONJE 36 VJEC

Kerkoj te punesohem si Babysitter, me eksperience pune. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit

Botuar me 20/09/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar ose baby sitter, jam me profesion infermiere, kam master shkencore

Botuar me 20/09/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si Shofer, disponoj patente te kategorise B. Jam 55 vjeç me eksperience pune, pa inpenjime. Lindur dhe banues ne Tirane

Botuar me 20/09/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE PER FEMIJE OSE TE MOSHUAR

Ne nje familje shqiptare jashte shtetit. Mosha ime eshte rreth 50 vjec. Kam eksperience pune si babysiter dhe per te moshuar

Botuar me 20/09/2018

JAM NJE ZONJE NGA DURRESI, ME EKSPERIENCE PUNE 23-VJECARE SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Kerkoj te kujdesem per 2 te moshuar. Kam eksperience pune jashte shtetit., DURRES

Botuar me 20/09/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM SI SHOFER, DISPONOJ MJETIM TIM PERSONAL

WV 6+1 vende, kondicioner, kam pervoje pune 30 vjeçare ne te gjitha llojet e automjeteve. Punoj dhe me mjetin e firmes.

Botuar me 20/09/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM NE MYNIH TE GJERMANISE OSE ZVICER

Si Baby Sitter ose per kujdesin e nje te moshuareje.

Botuar me 19/09/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM SI: 1) MESUESE E GJUHES SE LETERSISE ANGLEZE (E DIPLOMUAR NE U.T). 2) MESUESE E GJUHES DHE LETERSISE GREKE; NE SHKOLLA E KURSE PRIVATE; ME KOHE TE PLOTE OSE TE PJESSHME, PARA OSE PASDITE.

Mund te punoj dhe ne studio ligjore, sekretari, cerdhe, kopeshte private, etj. Mosha 23 vjeç. Ju garantoj pune me cilesi, disipline e kerkese te larte, Te interesuarit (vetem ne Tirane) te telefonojne ne:

Botuar me 19/09/2018

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Te kete eksperience pune. Puna nga e hena ne te premten. Mosha 30-40 vjeç, Rr."Jordan Misja"

Botuar me 19/09/2018

KERKOJME NJE KUJDESTARE

Te jete e rregullt per vajzen ton kater vjecare. Personi duhet te jet ne gjendje te mir shendeti, e sjellshme e dashur dhe e durushme me femijet. Mosha 30-45 vjece, Ne zvicer, per 3 Muaj. Per me shum Informata mund te na kontaktoni ne +38343774434 ne Viber apo whatsapp. Ju lutem bëni prezantim me foto ne Profile

Botuar me 19/09/2018