Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Mundesi dokumentash, bilete udhetimi, Itali

Botuar më 14/12/2019

KERKOJ KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Nje zonje per sherbim 24 ore mosha mbi 60 vjec pa prokupime familjare, per nje zoteri te moshuar, ne gjendje te mire shendetesore ofrohet strehim. Paga mujore e diskutueshme, Durres

Botuar më 14/12/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Te interesuarat te kontaktojne ne nr:, Rr. Ura

Botuar më 14/12/2019

PUNONJESE PËR PASTRIMI, PRANE NJË REZIDENCE (SHTËPI)

Benefitet:• Kontratë pune• Pagë shumë e mire• 1 Pagë shpërblim në vit • Pagese Sigurime Shoqerore Shendetesore• Sigurim Shendeti Privat, Pershkrimi i Punes dhe kërkesa:• Punonjese Pastrimi, Hekurosje, Mbikqyrje të Fëmijeve ne orare të caktuara• Pune me orar te plote 8 ore.• Mosha e kërkuar 35-45• Vendi punes

Botuar më 13/12/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar (zonje) ose femije te semure per turnin e nates, Tirane

Botuar më 13/12/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Paga 1000 leke, puna 4 ore ne dite, 3 here ne jave, Tirane

Botuar më 13/12/2019

KERKOJ KUJDESTARE

Per te moshuar, jo me shume se 45 vjec (per te semure mashkull) per 3 turne, Myslym Shyri

Botuar më 13/12/2019

KERKOJ KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Te jete ne gjendje ti beje sherbime te moshuares e cila ka nevoje per perkujdesje. Kriter: te jete moshe e mesme, puna konstaton ne 4 ore/7 dite ne jave, paga 15000 leke te reja, Adresa: Rruga 5 Maji prane qendres Concord

Botuar më 13/12/2019

JAM KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

E disponueshme per sherbim 24h ne shtepine time ose ne shtepine e tyre, 4 Deshmoret

Botuar më 12/12/2019

KERKOJ KUJDESTARE PER NE ITALI

Per nje zonje dhe nje femije. Te jete e afte te beje dhe punet e shtepise. Ushqimi, fjetja e garantuar, mosha deri 52 vjec. Page e kenaqshme, Itali. Te interesuarat mund te kontaktojne ne numrin e telefonit

Botuar më 12/12/2019
)