Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Ofroj strehim. Paga 40.000 leke, Rr. Ura

Botuar më 04/02/2023

JAM BABY SITTER

Mund te shoqeroje femijen ne shkolle dhe ta marr nga shkolla cdo dite. Edhe per ta shoqeruar ne shtepi, mosha mbi 5 vjec, jam shume e dashur me femijet

Botuar më 03/02/2023

KERKOJ TE PUNESOHEM, SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Jam serioze dhe korrekte, mund te kujdesen edhe 24h, Tirane

Botuar më 03/02/2023

JAM MESUESE ME EKSPERIENCE PUNE 40 VJECARE PER CIKLIN E ULET!

Kerkoj te mesoje nje femije dhe te kujdesem per te. Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 03/02/2023

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

Per ne Shqiperi gatim pastrim.Mosha deri ne 50 vjec

Botuar më 02/02/2023
40.000 leke

KERKOHET PUNETORE PER NJE APARTAMENT 2+1

Ne zonen e Stadiumit Qemal Stafa/Air Albania. Orari i punes 8 ore ne dite, duke filluar nga 8:00 ose 9:00 te mengjesit. Pagesa 60.000 Lek

Botuar më 02/02/2023

KERKOJPUNETORE SHTEPIE

Kerkoj punetore per sherbim te nje te moshuare, larje, gatim, pastrim, Prane presidences

Botuar më 01/02/2023
36.000 leke/muaj

KERKOJ DADO PER FEMIJE TE MOSHES 9 DHE 4 VJEÇ NE ZVICER!

Te kete moshen 18 - 45 vjeç. Udhetimi, Banimi dhe ushqimi ofrohet nga ne. Vendi i punes Aarau, Zvicer. Pagesa 700 Franga/Muaj., Zvicer. Te interesuarat te kontaktojne ne Whapp ne: 0041767421501

Botuar më 01/02/2023

KERKOHET BABYSITER QE TE KUJDESET PER NJE FEMIJE 20 MUAJSHE

Orari 10:00-18:00 nga e Hena ne te Premte. Paga 32.000 leke, e diskutueshme ne varesi te eksperiences., Adresa 21 Dhjetori Tirane,

Botuar më 31/01/2023

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Per perkujdesjen e femijeve, mirembajtjen e shtepise (pastrim, hekurosje etj). Kontaktoni ne Viber ose WhatsApp, Zvicer

Botuar më 31/01/2023
)