Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE, 3 HERE NE JAVE,

Ku ne banese banon nje e moshuar., Kinostudio

Botuar më 15/10/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Jam 53 vjeç, me eksperience pune ose te kujdesem per femije 5-6 ore ne dite

Botuar më 15/10/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE 3 DITE NE JAVE,

Orari punes 09:00 - 13:00. Paga 500 leke/dita., Rr. Muhamet Gjollesha, tek drejtoria e sigurimeve shoqerore, Zogu i zi

Botuar më 15/10/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

1 here ne jave. Adresa: Rr. Jordan Misja

Botuar më 15/10/2019

JAM BABYSITTER

Kerkoj te punesohem vetem tre ore baby sitter paradite ose punetore shtepie

Botuar më 15/10/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM SHOFER

Se bashku me makinen time, jam me eksperience shume vjecare, makina eshte ne gjendje shume te mire, veture 6+1ose 4+1, Lagjia 14, Astir . Te interesuarit te telefonojne ne numrin e kontaktit

Botuar më 15/10/2019

KERKOHET BABY SITTER PER NJE FEMIJE 2 VJEÇ

Orari i punes 8.00-17.00, me eksperience pune, te jete e dashur me femijen dhe korrekte ne pune. Mosha 45 vjec, Rr. "Jordan Misja", prane Gjykates Krimeve te Renda

Botuar më 15/10/2019

KERKOHET KUJDESTARE PER NJE TE SEMURE

Kerkohet nje grua e cila mund te shoqeroje nje te moshuar 70 vjec, nga e hena ne te premte nga ora 08:00 - 16:00 , kerkohet kujdestarja ta ndihmoje,te ngrihet,te levize te ushqehet, Yzberish,Tirane

Botuar më 14/10/2019
23.000 leke/muaj

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

DERI NE 55 VJEC NGA SHQIPERIA E MESME . Orari 11:00 -18:00., Rruga qemal stafa tek Sheshi

Botuar më 14/10/2019

OFROJ PUNE SI KUJDESTARE, MIREMBAJTJE

Kerkojme nje person per Sherbim Mirembajtje ne Shtepi, Pastrim , Gatim, Te jete infermiere ne dhenien e barnave, Te jete e gatshme te levizi sipas nevojave, Greqi, Zvicer, Angli

Botuar më 14/10/2019
)