Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar. Me eksperience pune, Tirane

Botuar më 27/02/2020

KERKOHET PUNONJESE SHTEPIE

Orari i punes 8.00-14.00 nga e hena ne te shtune. Paga 27.000 leke., Adresa: ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re

Botuar më 27/02/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM SI

Kujdestare te moshuar, femer, Rr. Irfan Tomini tek pallati me shigjeta

Botuar më 26/02/2020

KERKOHET KUJDESTARE PER TE MUSHUAR

E moshuara eshte ne gjendje te mire shenbdetesore, Adresa: Perballe Ekspozites Shqiperia Sot

Botuar më 26/02/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUZHINIER,

Jem me eksperience Greqi dhe Shqiperi ne gatimet me zgare, tigan dhe gatime tradicionale, me eksperience pune 20 vjecare. Jam 50 Vjec

Botuar më 25/02/2020

KERKOJ KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Femer, te bashkejetoje pa angazhime, te siguruar e ushim dhe fjetje, mosha deri ne 60 vjec, Rr. Ali Demi

Botuar më 25/02/2020

KERKOJE BABY SITTER

Kerkoje babysitter per kujdesjen e nje femije,mosha 4 vjece. Mosha mbi 40 vjec, Durres

Botuar më 24/02/2020

KERKOJ TE KUJDESEM

Per 1 femije ne shtepine time. Me eksperience pune brenda dhe jashte vendit. Te jete familje serioze. Per te huaj dhe per shqiptare, Zona e Freskut

Botuar më 24/02/2020

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Mosha 35-45 vjec, Siper Kopshtit Botanik

Botuar më 24/02/2020

KERKOJ NJE PUNETORE SHTEPIE

Mosha deri ne 45 vjece. Puna me kohe te plote, Rruga e Barrikadave, ish kinema 17 nentori

Botuar më 24/02/2020
)