Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

EVENT PLANNER - AGJENSI EVENTESH

Karakteristika

Sherbime te ndryshme, Ofroj, Organizime festash/zbukurime makinash
Event planner - agjensi eventesh
Përshkrim

Dita Perfekte...me ju ne cdo detaj! Dekor unik per: Dasma, Ditelindje, Festa familjare, Event biznesiKarrige me qera, tavolina me qeraCadra, pedane, ndricim, Pjata me qera, servise me qera,got a me qera. Na gjeni ne Facebook dhe ne Instagram: dita perfekte event planner


Botuar më 17/05/2019

Telefon