Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Per 6 dite ne jave, me kohe te plote, Unaza e re, tek Astiri

Botuar me 23/10/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si pastruese ne ndonje institucion, ose pastruese shkallesh neper pallate dhe ambiente te tjera, jam korrekte ne pune

Botuar me 23/10/2018

REALIZOJ PERKTHIME PROFESIONALE TE CFAREDOLLOJ NATYRE, NE KOHE REKORD

Dhe me tarifa te leverdisshme te gjuhes Italiane. Per me shume me kontaktoni ne cel. Alda Cavallo., Tirane

Botuar me 23/10/2018

KERKOHET PUNONJESE SHTEPIE

Puna paradite orari 09:00 - 18:00. E diela pushim., Mosha 30-45 vjeç. Paga 25.000 leke

Botuar me 23/10/2018

BEJ PASTRIME TE NDRYSHME

Xhamash , tendash , pllaka , e tjer , Te interesuarit te kontaktojne ne numer

Botuar me 22/10/2018

KERKOJ KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Per nje person te verber, puna dy ore ne dite. Preferohet qe zonja te jete mbi moshen 50 vjec dhe me banim prane zones se Kombinat

Botuar me 22/10/2018

KERKOJ

Te punesohem si kujdestare per te moshuar (zonje) ose femije te semure per turnin e nates, Tirane

Botuar me 22/10/2018

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Ofroj strehim. Paga 20000-25000 Leke, Babrru, qender

Botuar me 22/10/2018

KERKOJ KUJDESTARE

Per te moshuar, jo me shume se 45 vjec (per te semure mashkull). Orari 15.30-22.30, Tirane, Myslym Shyri

Botuar me 22/10/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar ose si Babysitter. Kam eksperience pune. Jam e disponueshme per 24 ore

Botuar me 22/10/2018