Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

EKONOMIST KOMPANI PRIVATE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per zonen Tepelene-Gjirokaster (pasi biznesi ndodhet ne kete zone). Me eksperience pune mbi 5 vjet. Te jete i paisur me patente. Te jete i afte te punoje ne grup. Te interesuarit te kontaktojne ne whatsapp

Botuar më 22/01/2021
e kenaqshme

POSTIER Posta Avari Kerkon te zgjeroje stafin prandaj lançojme kete njoftim per nje vend te lire pune ne pozicionin "Postier".

Paga: 35000+ bakshishe |

Ofrojme:1.Kushte shume te mira pune !2.Mjete te nevojshme per pune .3. Puna 8-orareshe me pushim dreke mes 4-oreve.4. E diela pushim!

Botuar më 21/01/2021
35000+ bakshishe

SHITESE "AA ROYAL BRAND " Kërkon të punësojë

Paga: baze + sigurime |

Me eksperience pune , mosha 20 deri ne 30 vjec , mos te kete angazhime te tjera , te jete e komunikueshme me klientet , deshira per te punuar , per me shume informacion kontaktoni ne nr e poshte shenuar , mundesisht ne whatsapp 0685441978, Adresa: Tek Ish Blloku , Rruga Vaso Pasha, Tiranë

Botuar më 20/01/2021
baze + sigurime

AGJENT IMMOBILIAR I.R.E.A REMAX INFINITY Remax Infinity Home eshte pjese e rrjetit Imobiliar Remax Albania & Kosovo. Prej shume vitesh Remax operon ne treg duke ofruar sherbime konsulence ne Shqiperi dhe Kosove. Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Me komisione |

Arsimi: i larte - i mesem, Gjuhet e huaja: anglisht, 1.Preferohet me arsim te larte. 2.Te jete i afte te perdore kompjuterin ne nivelet baze. 3. Te mos kete veshtiresi te punoje ne kontakt te drejtperdrejte me njerezit. 4.Te kete deshire dhe ambicie per tu rritur 5.Te kete eksperience ne shitje perben avantazh, +23 vjec, 1.trajnime profesionale brenda dhe jashte vendit. 2.website profesional 3.buxhet vjetor marketingu 4.mundesi karriere te palimituar 4.udhetime dhe shperblime, Adresa: Rruga Ismail Qemali, Tiranë

Botuar më 20/01/2021
Me komisione

SHERBIM KLIENTI Intex Courier Kërkon të punësojë

Paga: paga e kenaqshme |

Sherbim Klienti ne Tirane meshkuj / femra.Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e emailit:

Botuar më 18/01/2021
paga e kenaqshme

MAGAZINIER Intex Courier Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e emailit:

Botuar më 18/01/2021
e kenaqshme
)