Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Kerkohet Operatore

Ne fushen e sigurimeve. Gjinia Femer. Mosha deri ne 30 vjeç. Te jete pa angazhime. Te dije te perdor kompjuterin. Minimumi arsimin e mesem. Te jete e komunikueshme. Personat e interesuar mund te komunikojne ne nr e kontaktit nga ora 09.00-16.00, Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta, sapo kalon Universitetin Europian te Tiranes

Botuar më 20/07/2018

Mei Realty Kërkon të punësojë Agjent/e imobiliar

Paga: me marreveshje |

??Ti je Ai/Ajo që Po Kërkojmë ??-Nëse je i komunikueshëm -Ke dëshirë të merresh me klientë potencialë dhe të menaxhosh kohën tënde, -Ke dëshirë të Rritesh personalisht por edhe financiarisht, -Je Energjik dhe ndjen që ke Potencial, Atehere Ti je ai/ajo qe Po Kerkojme!Apliko tani ne duke derguar cv-n, Tiranë, Adresa: Rr. Abdi Toptani

Botuar më 19/07/2018
me marreveshje

PUNE ME KOHE TE PLOTE &PUNE SEZONALE !!! Kompania Green Life kerkon te punesoje 25 Kërkon të punësojë Konsulente

Marketingu.Paga baze 30,000 leke. Trajnimet falas per pozicionet vakante te punes sic jane menaxhere te shitjeve,menaxhere te burimeve njerezore dhe administrator zyre ku te ardhurat mujore variojne nga 400 deri ne 1200 euro ne baze te pozicionit te punes.Kriteret:Te jene ambicioze,korrekte ,poziti, Adresa: Rruga e Kosovareve ,perballe kompleksit Dinamo1018,Tirane,Albania.

Botuar më 19/07/2018