logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 772480
njoftime-Gazeta-Celesi_16798306018398025726_11445.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16798306035638050240_85488.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16798306038677361949_84270.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16798306058712112895_70641.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16798306054771889602_22107.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16798306052641869652_70266.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16798306055570052766_28378.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16798306035638050240_85488.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16798306038677361949_84270.jpg

ZONA E FUSHËS SË AVIACIONIT

Tirane • Albania

€ 550

92 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

ZONA E FUSHËS SË AVIACIONIT

Pranë te Kompleksi Turdiu, 92 M2, kati 2, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, I sapo arreduar me Arkitekt, Parket, herë e parë që jepet me qera. Cdo gjë cilësore dhe te reja.

Të dhënat

SIPERFAQE

92 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED