logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 744933
no image

SUPER APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK TREGU ELEKTRIK NE RRUGEN MIHAL GRAMENO NE TIRANE(ID 41211125)

Tirane • Albania

€ 145.000

103 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

SUPER APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK TREGU ELEKTRIK NE RRUGEN MIHAL GRAMENO NE TIRANE(ID 41211125)

Shitet Super Apartament 2+1 ne Ndertim te Ri me ashensor, kati i 5, Siperfaqe totale 103 m² me Hipoteke, Apartamenti eshte i pabanuar me pare, Pamje e lire, Rikonstruksioni i apartamentit sapo ka perfunduar, Sistem chiller i instaluar, patinim dhe lyerje, Rifinitura gipsi, Instalime elektrike dhe hidraulike te reja, tualet inkaso, Vetrata dopio xham, dyer cilesore, Ndricim natyral., 103 M2, Property ID : 4121125 www.dreamalbania.al

Të dhënat

SIPERFAQE

103 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED