logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 726564
8825601670315225798540612716_525455.jpg
2918731670315226829692727299_201131.jpg
2449551670315226940897238515_787802.jpg
2440951670315226481095949437_393642.jpg
7945011670315226580383219663_763693.jpg
1396671670315226155778383830_134290.jpg
6399151670315227842891548597_781437.jpg
499761670315227539401400411_921425.jpg
337941167031522713127446881_618703.jpg
2918731670315226829692727299_201131.jpg
2449551670315226940897238515_787802.jpg

SHTËPI ME QERA - KOPSHTI ZOOLOGJIK

Tirane • Albania

€ 600

Përshkrimi

SHTËPI ME QERA - KOPSHTI ZOOLOGJIK

Jepet me qira, apartament 2+1 dhe 1 tualet, ne zonen e KOPSHTI ZOOLOGJIK.Shume prane me liqenin artificial, qe eshte nje nga zonat me te ukura dhe preferuara te Tiranes.Apartamenti eshte i mobiluar., 132 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED