logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 984280
njoftime-Gazeta-Celesi_17069576708477468349_51960.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17069576715999780222_68673.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17069576727245535397_43002.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17069576725032435749_66788.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17069576733922588857_85554.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17069576742334348504_68457.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17069576715999780222_68673.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17069576727245535397_43002.jpg

RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT , , SHITET APARTAMENT 2+1, 90,000 EURO

Tirane • Albania

€ 90.000

82 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT , , SHITET APARTAMENT 2+1, 90,000 EURO

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 82 m² dhe organizohet ne ambient ngrenie e ndenje, 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon . Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues . Ofrohet bosh i pa mobiluar. Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim. Eshte i pajisur me certifikate pronesie Çmimi 90,000 €uro, 82 M2, kati 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Të dhënat

SIPERFAQE

82 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED