logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 985160
njoftime-Gazeta-Celesi_17071252914914738102_46688.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17071252929967471925_50318.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17071252931497252573_47708.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17071252934814185392_87453.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17071252942079596665_96056.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17071252954796577039_23544.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17071252969607145184_84906.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17071252929967471925_50318.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17071252931497252573_47708.jpg

RRUGA ASIM VOKSHI

Tirane • Albania

€ 130.000

80 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

RRUGA ASIM VOKSHI

Ish Stacioni Trenit, brenda unazes, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 80 m2, kati 3 pallat ekzistues. Organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti ka nevoje per investim.Bosh, 80 M2

Të dhënat

SIPERFAQE

80 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED