logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 744907
njoftime-Gazeta-Celesi_16752420193026086990_59142.jpeg
njoftime-Gazeta-Celesi_16752420392554645846_94954.jpeg
njoftime-Gazeta-Celesi_16752420566609015343_22684.jpeg
njoftime-Gazeta-Celesi_16752420926509284560_12855.jpeg
njoftime-Gazeta-Celesi_16752421332282963577_59270.jpeg
njoftime-Gazeta-Celesi_16752420392554645846_94954.jpeg
njoftime-Gazeta-Celesi_16752420566609015343_22684.jpeg

OKAZION! APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE MYSLYM SHYR, PRANE MULLIRIT TE VJETER NE TIRANE (ID 41211126)

Tirane • Albania

€ 136.000

85 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

OKAZION! APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE MYSLYM SHYR, PRANE MULLIRIT TE VJETER NE TIRANE (ID 41211126)

Shitet apartament 2+1 me hipoteke , siperfaqe 85 m², kati 2 ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar, i shtruar me parket. Organizohet ne korridor shperndares , 2 dhoma gjumi , tualet dhe ballkon. Orientimi me diell.Shitet 136.000 euro., 85 M2, Property ID : 41211126 www.dreamalbania.al

Të dhënat

SIPERFAQE

85 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED