Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Telekom Lounge ne Bllok Kërkon të punësojë Banakiere

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
Telekom lounge ne bllok, banakiere
Përshkrim

Paga e kenaqshme. Kushte te mira pune, Adresa: Bllok


Botuar më 08/07/2019

Telefon