Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KAMARIERE 3BR ROUGE LOUNGE Kërkon të punësojë

Paga: 20.000 leke+sigurime |

Kushte shume te mira pune. Puna me Turne, Adresa: Rruga "Robert Shvarc", Komuna Parisit, ngjitur me Kristal Center

Botuar më 04/03/2021
20.000 leke+sigurime

MAGAZINIER FF LIMITED FAST FOOD Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Te kete njohuri te mira te programeve XLS, Word dhe te komunikoje rrjedhshem ne gjuhen angleze, me eksperience ne kete fushe, te manaxhoje procesin e punes se magazines, punetoret dhe drejtuesin e dorezimit. te pregatise dhe kontrolloje te gjitha dokumentacionet dhe magazinimet.te beje inventarin dhe te shperndaje produktet neper dyqane. te bashkepunoje me furnitore ekzistues dhe te kerkoje per te rinj. te kujdeset per detyrat teknike te magazines dhe te dyqaneve., te interesuarit mund te dergojne email ne adresen :, Tiranë

Botuar më 03/03/2021
E kenaqshme

SANITARE RESTORANT FRATERIA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Tek Komuna e Parisit, Tiranë

Botuar më 03/03/2021
e kenaqshme

KAMARIER/E Restorant Amor Kërkon të punësojë

Paga: e negociueshme |

Me eksperience pune. orari 12:00 me 18:00, Adresa: Pranë stadiumit “Dinamo”, kryqezimi i Komunes se Parisit, mbrapa Bar Grand

Botuar më 02/03/2021
e negociueshme

PJATALARESE Restorant Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

35-50 vjeç, kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Artan Lenja", prane Kompleksit Kontakt

Botuar më 02/03/2021
e kenaqshme

BANAKIER/E Loi Lounge Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Liqeni Thate

Botuar më 02/03/2021
e kenaqshme

KAMARIERE Kerkohet per lokal nate ne Holland

Paga: e kenaqshme |

Fjetja e perfshire. Ato qe jane vertet te intereauar te kontaktojne ne whatsapp ne kte nr tel +31624171028

Botuar më 01/03/2021
e kenaqshme

KAMARIER/E Bar Rinia Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Me marreveshje |

1 vit, 20-30, Adresa: Bar Rinia, Rr. Hysen Cino, Tiranë

Botuar më 01/03/2021
Me marreveshje

KAMARIERE Viro Lounge Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Mbrapa Stadiumit Dinamo

Botuar më 01/03/2021
e kenaqshme

BANAKIERE WHITE BAR

Paga: Paga 35.000 Leke + siguracione |

Me eksperience pune, pune me turne, kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Ish stacioni i fundit i Tiranes se Re, Tiranë

Botuar më 26/02/2021
Paga 35.000 Leke + siguracione
)