Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SANREMO BAR Kërkon të punësojë Banakier

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
Sanremo bar, banakier
Përshkrim

Pagesa e kenaqshme, kushte te mira pune. Puna 8 orareshe. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Myslym Shyri


Botuar më 08/07/2019

Telefon