Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BANAKIER KAFE BAR “ANIMUS”, TEK PIACA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

/ Kamarier. Preferohen pa detyrime familjare ose shkolle. Jo student. Me eksperience ...

Botuar më 17/06/2021
e kenaqshme

KAMARIER/E XHI-SA BAR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Komuna e parisit kompleksi kika 1, Tiranë

Botuar më 20/06/2021
e kenaqshme

PUNONJESE Queens Coffee Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per kend lojrash per femije. Paga dhe kushte te mira pune., Adresa: Liqeni Thate, Rr. “Hambi Sina”

Botuar më 20/06/2021
e kenaqshme

BANAKIER/E Queens Coffee Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Paga dhe kushte te mira pune, Adresa: Liqeni Thate, Rr. “Hambi Sina”

Botuar më 20/06/2021
e kenaqshme

KAMARIER/E Otro Cafe Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme plus sigurime |

Kerkohet personel i qendrueshem., Adresa: Prane Liceut Artistik te Tiranes, prane Institutit te Higjenes, perballe shkolles Osman Myderizi

Botuar më 20/06/2021
Paga e kenaqshme plus sigurime

BANAKIERE Bar Kafe Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 |

Bar kafe kerkon te punesoje banakiere/kamariere.paga 30.000 lek.e diela pushim.nr. kontakti 0682276842, Adresa: Rr."Frederik Shiroka",ish fusha e zeze, Tiranë

Botuar më 19/06/2021
30.000

NDIHMES KUZHINIER/E BAR RESTORANT PICERI BOCCONCINO Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira puna, Adresa: Fillimi i rruges Myslym Shyri

Botuar më 19/06/2021
e kenaqshme

KAMARIER/E BAR RESTORANT PICERI BOCCONCINO Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Nen 30 vjec, Adresa: Fillimi i rruges Myslym Shyri

Botuar më 19/06/2021
e kenaqshme

KAMARIER/E BARI DHE RESTORANTI HOTEL DINASTY ***** Kërkon të punësojë

Paga: . |

Te kete njohuri te gjuhes Angleze dhe Italiane, Adresa: Rruga e Kosovareve, prane kompleksit Dinamo, Tiranë

Botuar më 18/06/2021
.

KAMARIER E4A Bar Kafe Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

Me eksperience pune, Adresa: Blv. Gjergj Fishta tek UET, Tiranë

Botuar më 18/06/2021
shume e mire

KAMARIER BARI Bar-Kafe Bang Kërkon të punësojë

Paga: Page e kenaqshme+siguracione |

Puna turni II, Adresa: Rr. Tish Dahija, kompleksi Kika 2, Komuna e Parisit, Tiranë

Botuar më 18/06/2021
Page e kenaqshme+siguracione
)