Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER/E

BAR CHICAGO

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Rruga e Kavajes mbrapa ish policise Bashkiake
Tiranë

Botuar më 13/01/2021

)