Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BANAKIERE Bar Kafe New Bar Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune. Orari i punes 10.00-18.00, Adresa: Tek Brryli, ngjitur me Ambulancen e Iranianit

Botuar më 18/10/2019
e kenaqshme

BANAKIERE Bocconcino Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Deri ne 50 vjeç, Adresa: Fillimi i rruges Myslym Shyri

Botuar më 18/10/2019
e kenaqshme

KAMARIERE Bocconcino Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

20-35 vjec, Adresa: Fillimi i rruges Myslym Shyri

Botuar më 18/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER Bar-Kafe New Bridge Kërkon të punësojë

Paga: page e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Blv. Gjergj Fishta, Tiranë

Botuar më 17/10/2019
page e kenaqshme

KAMARIER/E RESTORANTI Serenata Korcare Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Shume e mire |

Per turnin e pare dhe te dyte, me eksperience pune., Tiranë

Botuar më 17/10/2019
Shume e mire

KAMARIER Serenata Korcare Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Tiranë

Botuar më 17/10/2019
e kenaqshme

HOSTES ARTISTI LOUNGE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(MESHKUJ) Ofrohen kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit, Tiranë

Botuar më 17/10/2019
e kenaqshme

PASTRUESE ARTISTI LOUNGE NE ASTIR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Astir, rruga Teodor Keko, Tiranë

Botuar më 17/10/2019
e kenaqshme

SHITESE FURRE BUKE PASTICERI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me ose pa eksperience pune, page e kenaqshme, Adresa: Tek Liqeni, Tiranë

Botuar më 17/10/2019
e kenaqshme

KAMARIERE Stazh Lounge Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Perballe Ekonomikut, pallati ManeTCI

Botuar më 17/10/2019
e kenaqshme
)