Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Banakier/e

Family Bar

Kërkon të punësojë

Kriteret

qe te beje dhe punen e kamarierit/es.

Kontakte

Liqeni i thate, Prane kompleksit Kolombo 2.

Botuar më 14/08/2019