Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KAMARIER/E RESTORANTI Serenata Korcare Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Shume e mire |

Per turnin e pare dhe te dyte, me eksperience pune., Tiranë

Botuar më 23/10/2019
Shume e mire

KAMARIER Serenata Korcare Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Tiranë

Botuar më 23/10/2019
e kenaqshme

BANAKIER/E Lokal Pantera Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Laprak, Rr. "Pandi Dardha"

Botuar më 23/10/2019
e kenaqshme

KAMARIERE Bar Stefi Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Kompleksi Cabej, prane KMY

Botuar më 23/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER/E Family Bar Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqeshme |

Te dije te punoje dhe me barin. Kerkohet vetem per turnin e dyte, Adresa: Liqeni i thate, Prane kompleksit Kolombo 2., Tiranë

Botuar më 23/10/2019
e kenaqeshme

KAMARIERE Bar-Kafe Tahiti Kërkon të punësojë

Paga: page shume e kenaqshme |

2 vajza, me ose eksperience pune, sigurohet fjetja dhe ushqimi, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit

Botuar më 23/10/2019
page shume e kenaqshme

PASTRUESE Viro Lounge Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, me eksperience pune, Adresa: Mbrapa Stadiumit Dinamo

Botuar më 22/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER/E Viro Lounge Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, me eksperience pune, Adresa: Mbrapa Stadiumit Dinamo

Botuar më 22/10/2019
e kenaqshme

BANAKIER/E Bar Kafe Hawaii Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune mosha deri ne 30 vjec. Puna me turne, Adresa: Komuna e Parisit

Botuar më 22/10/2019
e kenaqshme
)