Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KAMARIER/E PORTA BAR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: blloku "Gintash", Laprake dhe Rr."Idriz Dollaku" te Ali Demi, Tiranë

Botuar më 19/10/2019
e kenaqshme

BANAKIER/E PORTA BAR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: blloku "Gintash", Laprake dhe Rr."Idriz Dollaku" te Ali Demi, Tiranë

Botuar më 19/10/2019
e kenaqshme

SANITARE PORTA BAR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: blloku "Gintash", Laprake dhe Rr."Idriz Dollaku" te Ali Demi, Tiranë

Botuar më 19/10/2019
e kenaqshme

NDIHMES KUZHINIER/E PIZZA UNO Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Tek komuna e parisit

Botuar më 19/10/2019
e kenaqshme

BANAKIER/E SHISHA WINE BAR "AL PASHA" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + sigurime. |

Mosha mbi 23 vjec. Kushte te mira pune., me eksperience pune, Adresa: perballe qendres "Globe", tek pallatet e Delijorgjit, Tiranë

Botuar më 18/10/2019
e kenaqshme + sigurime.

KAMARIER/E SHISHA WINE BAR "AL PASHA" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + sigurime. |

Mosha mbi 23 vjec. Kushte te mira pune., me eksperience pune, Adresa: perballe qendres "Globe", tek pallatet e Delijorgjit, Tiranë

Botuar më 18/10/2019
e kenaqshme + sigurime.

KAMARIER RECOD BAR KERKON TE PUNESOJE 2 Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mosha deri ne 24 vjec, Adresa: Fakulteti Ekonomik

Botuar më 18/10/2019
e kenaqshme

BANAKIERE RECOD BAR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Mosha deri ne 40 vjec, Adresa: Fakulteti Ekonomik

Botuar më 18/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER South Park Bar Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Me eksperience pune.Kushte te mira pune. Mosha 18-30 vjeç, Adresa: Rruga Sami Frasheri, Pallati me tantella, tek diga e liqenit artificial.

Botuar më 18/10/2019
E kenaqshme

KAMARIER/E Bar DELIRIOS Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Ne Don Bosko, Rruga "Eshref Frasheri"

Botuar më 18/10/2019
shume e kenaqshme
)