Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Bar Kafe Kërkon të punësojë Kamarier

Përshkrim

Adresa: Tek Medresea, ngjitur me posten nr. 3

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
Bar kafe, kamarier

Botuar më 15/05/2018

Telefon