Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Bar Coopers Kërkon të punësojë Banakiere

Paga dhe kushte shume te mira. Te jene korrekt dhe te komunikueshem, Adresa: Rr. "Haxhi Dalliu”, ngjitur me Prokurorine e Tiranes

Botuar më 23/08/2019

Loi Lounge Kërkon të punësojë Kamariere

/ Kamarier. Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Liqeni Thate

Botuar më 23/08/2019

Gjelletore Gerti Kërkon të punësojë Kuzhiniere

Ose Ndihmes Kuzhiniere per gatime tradicionale shtepie. Kushte shme te mira pune, korrektesia eshte cilesia jone e biznesit. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te paraqiten prane ambjenteve te lokalit, Tiranë, Adresa: Zogu i zi tek stacioni nderkombetar i autobuzave, mbrapa pallatit te sportit Asllan Rusi

Botuar më 23/08/2019

Piceri Deliziosa Kërkon të punësojë Sanitare

Page e kenaqshme. Puna turni II, Adresa: Rr. Brigada VIII, ish Blloku

Botuar më 23/08/2019

WHITE BAR Kërkon të punësojë Banakiere

(Femer) Me eksperience pune. Paga 35.000 Leke + siguracione, Tiranë, Adresa: Ish stacioni i fundit i Tiranes se Re

Botuar më 23/08/2019

Artisti Lounge Stadiumi Dinamo Kërkon të punësojë Banakier/e

/ Ndihmes banakier. Te afte te perballojne fluksin. Ofrohen kushte te mira pune dhe page e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Stadiumi Dinamo

Botuar më 23/08/2019

Artisti Lounge Stadiumi Dinamo Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune. Ofrohen kushte te mira pune dhe page e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Stadiumi Dinamo

Botuar më 23/08/2019

Artisti Lounge Stadiumi Dinamo Kërkon të punësojë Barist

Me eksperience pune. Ofrohen kushte te mira pune dhe page e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Stadiumi Dinamo

Botuar më 23/08/2019

BAR "EDISEM" Kërkon të punësojë Banakier

(Mashkull) Me eksperience pune, Adresa: kthesa e Kamzes, prane Pallatit te Verdhe

Botuar më 23/08/2019

BAR LONDON Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune. Mosha 25-50 vjec., Adresa: Komuna e Parisit

Botuar më 23/08/2019