Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Artisti Longe Kërkon të punësojë Kamarier/e

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
Artisti longe, kamarier/e
Përshkrim

Paga shume e kenaqshme, kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë, Adresa: Tek Oxhaku


Botuar më 09/07/2019

Telefon