Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

ALAR FOOD & SERVICE Kërkon të punësojë Punetore

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
Alar food & service, punetore
Përshkrim

Shperndarese per ushqimin. Te kete aftesi te mira komunikimi dhe organizimi me stafin. Paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: tek Spitali Amerikan 3, Prane Fabrikes se Birres


Botuar më 10/07/2019

Telefon