Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMPANIA FANER Kerkon te Punesoje Menaxher/ Agjent shitjesh

Paga: shume e kenaqshme |

Dere me dere, per Tiranen dhe rrethet, me patente B dhe C, prioritet kane personat me...

Botuar më 18/05/2019
shume e kenaqshme

FONDACION BAMIRESIE Kërkon të punësojë Vajza promocioni

Puna ne terren, jashte Tirane. Transport i siguruar cdo dite. Te jene te komunikueshme e te afta te bashkepunojne ne grup

Botuar më 20/05/2019

Muzik Live me eksperience pune disa vjecare ne treg Kërkon të punësojë Hostes

Mosha 18-35 vjec. Te jene te paraqitshme dhe te kene aftesi te mira komunikimi. Ofrojme page shume te kenaqshme + bonuse dhe akomodim te siguruar. Ju sigurojme vize pune+siguracione. Te interesuarat te kontaktojne ne nr e kontaktit ne whats'app, Tiranë, Adresa: Tetove, Maqedoni

Botuar më 20/05/2019

CHAT LINE Kërkon të punësojë Operatore

KERKOHEN VAJZA . Te dine te komunikojne gjuhen baze te anglishtes. We are looking for ambicious girl, flirty, over 18 ages who want to make more than 1000$ at months. we offer different ships and variable hour's (4-8hr), if u feel the girl we looking for call at this number 0692338328 / (viber +49 1639495912)

Botuar më 20/05/2019

Kompani Private Kërkon të punësojë Menaxher shitjesh

Dhe Grupi per ne Tirane dhe ne rrethe (djem dhe vajza). * Kusht kryesor te disponojne veture personale. * KOMPANIA JONE OFRON PAGE BAZE + PERQINDJE (%), Adresa: Per me teper lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 20/05/2019

CHARLIE'S BAR Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme, Adresa: Rr. "Komuna Parisit", perballe ish New York

Botuar më 18/05/2019

KOMPANIA FANER Kerkon te Punesoje Menaxher/ Agjent shitjesh

Paga: shume e kenaqshme |

Dere me dere, per Tiranen dhe rrethet, me patente B dhe C, prioritet kane personat me eksperience pune ne kete fushe, Tiranë

Botuar më 18/05/2019
shume e kenaqshme

Rrjeti me i madh i kancelarise Infiniti Office Kërkon të punësojë Agjent marketingu

Te kete aftesi shume te mira komunikuese. Te jete i disponueshem te punoje ne terren. Preferohet te kete eksperienca te meparshme pune. Preferohet te kete patente te klasit B. Preferohen te jene afatgjate. Te gjithe te interesuarat mund te dergojne CV-ne ne adresen e email-it, Tiranë

Botuar më 18/05/2019

Nfinitive ( call center anglisht) Kërkon të punësojë Operator

Kerkojme operatore ne gjuhen Angleze . Nese keni njohuri te mira te gjuhes ,komunikimit dhe jeni te afte te punoni ne grup ,ju ftojme te beheni pjese e grupit tone, Tiranë, Adresa: Laprake, mbrapa Telekom

Botuar më 18/05/2019

Immo Albania Kërkon të punësojë Agjente imobiliare

(vajza) per pune ne zyre dhe ne terren, Adresa: Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 17/05/2019

KOMPANI Kërkon të punësojë Shofer

Me experience pune. Per me shume informacion kontaktoni ne nr

Botuar më 17/05/2019