Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OPERATORE

A je gati? Di anglisht? Mos hezito te na kontaktosh! Ne punesojme vajza mbi moshen 18 vjec me pagesat me te mira ne treg. Mundesi punesimi nga shtepia.

Na kontaktoni ne whatsapp 0684538492

Detyrat dhe Pagesa

Shume e kenaqshme

Kontakte

Tiranë

Botuar më 04/05/2021

)