Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

AGJENT SHITJESH KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Dere me dere, per Tiranen dhe rrethet, me patente B dhe C, CHAP. Prioritet kane perso...

Botuar më 21/01/2020
shume e kenaqshme

AGJENT SHITJESH Kompani Prodhimi & Distributioni me qender ne Tirane Kërkon të punësojë

Paga: Paga 60.000 leke |

Ne Terren per qytetet Tirane/Durres, Adresa: Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:, Tiranë

Botuar më 23/01/2020
Paga 60.000 leke

PUNETOR FM Reklama Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Prodhimi dhe Montimi. Te interesuarit te kontaktojne ne numerin

Botuar më 23/01/2020
e kenaqshme

SANITARE Kompania GLOBE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mosha 30-45 vjec. Te interesuarat te kontaktojne ne nr e tel, Adresa: Rr”Kavajes”, Nd.124, H. 10, Kati 2, Tiranë

Botuar më 22/01/2020
e kenaqshme

AGJENT SHITJESH Kompani Prodhimi & Distribucioni me qender ne Tirane Kërkon të punësojë

Paga: Paga shume e kenaqeshme + bonus mbi shitjet |

Ne terren per zonen e Shkodres & Lezhes

Botuar më 21/01/2020
Paga shume e kenaqeshme + bonus mbi shitjet

SHOFER KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mosha nen 55 vjec. Te kete patente C dhe CHAP, Tiranë

Botuar më 21/01/2020
e kenaqshme

AGJENT SHITJESH KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Dere me dere, per Tiranen dhe rrethet, me patente B dhe C, CHAP. Prioritet kane personat me eksperience pune ne kete fushe, Tiranë

Botuar më 21/01/2020
shume e kenaqshme

AGJENT IMMOBILIAR CENTURY 21 METROPOL Century 21 Metropol ndodhet ne zemer te Tiranes, me nje zyre komode dhe nje staf profesionistesh, Ndermjetesojme nje nga transaksionet me te rendesishem te njerezve, ate te Shit-Blejres Qiradhenie-Merrje te Pasurive T

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Me Marreveshje |

Arsimi: i larte, 25-55 vjec, ndermjeteson transaksionet e shit-blerjeve si dhe qiradhenie-marrje te pasurive te patundshme, kontakton me kliente potenciale, ben takime pune ne zyre dhe jashte saj. ruan konfidencialitetin e klienteve dhe i sherben interesave te tyre., ofrohet nje ambient komod pune, trajnime te vazhdueshme nga profesioniste, pagesa te larta ne cdo mbyllje transaksioni, bonuse te vazhdueshme motivuese, aplikoni duke derguar cv ne marketing@c21metropol.al, Adresa: Rruga Myslym hsyri, perballe Albtelecom, Tiranë

Botuar më 20/01/2020
Me Marreveshje

SANITARE Bar Lounge Ne Bllok Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: E kenaqshme |

Te mirembaje barin, te kete mundesi te punoje me turne, Tiranë - CENTURY 21 METROPOL

Botuar më 20/01/2020
E kenaqshme

MENAXHERE Kompania italiane e modës është në kërkim të një figure operative femerore që do të përfshihet në stafin e saj ne pozicionin

Paga: Paga nga me konkurrueset ne treg |

Te kete njohuri te persosur e gjuhes italiane, angleze, mundesisht edhe turqishtes. Te kete njohuri te shkelqyera per sistemet operative te Windows. Predispozicion ne marredheniet ndernjerezore. Te jete e disponueshme per udhetim jashte Shqiperise. Do te kujdeset per marredheniet me furnizuesit dhe institucionale. Vetem aplikantet qe plotesojne kerkesat e mesiperme, do te merren parasysh. Per me teper mund te shikoni: https://jacque-line.com, ju lutemi dergoni cv tuaj në adresen e meposhtme te emailit

Botuar më 20/01/2020
Paga nga me konkurrueset ne treg
)