Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PRO INVEST OFRON VEND PUNE: Operator telefonik

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 500-2000 Euro |

Pune nga shtepia! ...

Botuar më 18/06/2019
Paga: 500-2000 Euro

KOMPANIA FANER Kerkon te Punesoje Menaxher/ Agjent shitjesh

Paga: shume e kenaqshme |

Dere me dere, per Tiranen dhe rrethet, me patente B dhe C, prioritet kane personat me...

Botuar më 17/06/2019
shume e kenaqshme

Kompania C.E.L.I Energia Srl kerkon te punesoje specialiste te gatshem per te punuar ne Gjermani si: Specialist

Shtrim veshje pllakash / parket laminat. Pagesa dhe kushtet te kenaqshme. Kusht i domosdoshem: Te jene te pajisur me pashaporte te vendeve te EU. Personat e interesuar te telefonojne ne nr, Tiranë

Botuar më 18/06/2019

Kompania C.E.L.I Energia Srl kerkon te punesoje specialiste te gatshem per te punuar ne Gjermani si: Bojaxhi

Specialist lyerje (patinim /gips). Pagesa dhe kushtet te kenaqshme. Kusht i domosdoshem: Te jene te pajisur me pashaporte te vendeve te EU. Personat e interesuar te telefonojne ne nr, Tiranë

Botuar më 18/06/2019

Kompania C.E.L.I Energia Srl kerkon te punesoje specialiste te gatshem per te punuar ne Gjermani si: Hidraulik

Specialist punimesh hidraulike. Pagesa dhe kushtet te kenaqshme. Kusht i domosdoshem: Te jene te pajisur me pashaporte te vendeve te EU. Personat e interesuar te telefonojne ne nr, Tiranë

Botuar më 18/06/2019

PRO INVEST OFRON VEND PUNE: Operator telefonik

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 500-2000 Euro |

Pune nga shtepia! Shitje produktesh financiare(Produkte te licensuara). Ofrohet sistemi i telefonatave dhe trajnimi i nevojshem. E domosdoshme eksperienca e meparshme. Nivel i larte i gjuhes se huaj(italisht/anglisht/spanjisht/gjermanisht). Paga nga me te lartat ne treg dhe paguhesh cdo 2 jave, Tiranë

Botuar më 18/06/2019
Paga: 500-2000 Euro

KOMPANIA FANER Kerkon te Punesoje Menaxher/ Agjent shitjesh

Paga: shume e kenaqshme |

Dere me dere, per Tiranen dhe rrethet, me patente B dhe C, prioritet kane personat me eksperience pune ne kete fushe, Tiranë

Botuar më 17/06/2019
shume e kenaqshme

Kerkohet Punetor

Ose Punetore per larje tapetesh. Paga 1200 leke/dita. Puna 8 ore ne dit, Adresa: Tek lapidari Pezes.

Botuar më 15/06/2019

VIDEOCHAT STUDIO Kërkon të punësojë Hostes

Online. Na telefono nese: Je mbi 18 vjec, di anglisht dhe ke nje pashaporte te vlefshme. Ofrojme 100 % privatesi, orare fleksibel. Pagesa mbi 2000 $ ne muaj, Tiranë

Botuar më 14/06/2019

Global Services Ltd Kërkon të punësojë Operatore

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 650-1500 Euro |

Jemi duke kerkuar per partnere te rinj per t'ju bashkuar skuadres tone te cilet do te punojne nga shtepia.Puna eshte me kohe te plote,minimumi i oreve te punes eshte 44 ne jave,16 prej te cilave do te jene ne fundjave.Cdo partner ka te drejten e 22 diteve pushim ne vit.Detyrat tuaja do te perfshijne :Menaxhimin e profileve ne nje platforme te social media duke operuar chat-et dhe korrespondencen e tyre .Ju duhet te keni anglishte te avancuar ,si ne lexim ashtu edhe ne shkrim.Duhet te keni aftesi te mira komunikimi,dhe duhet te jeni te gatshem te menaxhoni disa biseda ne te njejten kohe.Ju duhet te keni internet te shpejte,dhe nje laptop ose desktop me te pakten 8 GB RAM .Ne ju ofrojme :Nje marreveshje bashkepunimi te gjate me kompanine tone.Fitimet mund te arrijne deri ne 1500 euro cdo muaj nese ju jeni te gatshem ta arrini ate numer.Pagesa do te jete gjithmone ne kohe sipas marreveshjes se shkruar.Trajnim i cili do ju ndihmoje te rrisni produktivitetin dhe te ardhurat tuaja.Komunikimi midis jush dhe kompanise do te jete nepermjet email-it dhe Skype.Nese ju besoni se i keni aftesite per t'ju bashkuar kompanise tone,dhe jeni te gatshem per te punuar.atehere na dergoni nje kopje te CV-se tuaj ne adresen tone te email-it join@globalservices.work dhe ne do ju kontaktojme per me shume informacion dhe per te te caktuar intervisten., Tiranë

Botuar më 14/06/2019
Paga: 650-1500 Euro

Sicily By Car Autoeuropa shpk kerkon te punesoje vajza edhe djem si Agjent shitjesh

Per dhenien e makinave me qera prane Zyrave ne Rinas, Puna eshte me dy turne. Te interesuarit kerkohet te njohin mire gjuhen italiane, angleze si edhe te kene patente per drejtim mjeti. Gjithashtu kerkohen aftesi te mira komunikimi. Te interesuarit te dergojne CV ne email

Botuar më 13/06/2019