Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PUNONJESE PASTRIMI Oferte pune - Team Cleaning Kompani e re qe operon ne fushen e pastrimit

Paga: 36.000 leke (bruto) |

Preferohet me eksperience pune, mosha deri ne 50 vjec, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne nr e kontaktit tel- 0682001695whatsapp-0697003678, Adresa: Rruga Bilal Golemi, kompleksi Dinamo, Tiranë

Botuar më 26/09/2021
36.000 leke (bruto)

SANITARE Njoftime pune Kerkohet

Paga: OFROHEN PAGA TE MIRA |

Te jete korrekte ne pune

Botuar më 26/09/2021
OFROHEN PAGA TE MIRA

PUNONJESE PASTRIMI Oferte pune - Kerkohet

Paga: shume e mire, paguhen dhe sigurimet shoqerore e shendetesore. |

Minimalisht 1 vit experiencë ne pastrim në shtëpia dhe hekurosje., e kërkuar 35-45 vjeç, orari i punes 8:00-17:00, nga e hena ne te shtune., kontrate pune me nje kompani prestigjoze. kandidatet që plotesojnë kriteret të dërgojnë një mesazh në nr e telefonit me të dhënat: emer, mbiemer, mosha, eksperienca e punës., vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret do të kontaktohen., Adresa: “Rezidence ne Lunder afer TEG”

Botuar më 26/09/2021
shume e mire, paguhen dhe sigurimet shoqerore e shendetesore.

SANITARE SI CERCA PER PULIZIA DI CASA IN ITALIA:: Una donna albanese,

Paga: 400 Euro |

DI 30 - 40 ANI a scalea per 400 Euro al mese in piu alloggio e mangiare tutto GRATIS compreso il viaggio, Adresa: Itali

Botuar më 26/09/2021
400 Euro

PUNONJES PASTRIMI VEND PUNE NGA KOMPANIA PASTRIMIT PROFESIONAL YAPS

Paga: e kenaqshme |

Mosha 18-40 vjec, personat e interesuar te paraqiten prane ambientit tone ne adresen, Adresa: Rr. "Don Bosko", perballe hotel Ferrarit, ne krah te Kishes

Botuar më 25/09/2021
e kenaqshme

SENIOR SALES AGENT Profesionisti për llogari të një Klienti në sektorin e retail është në kërkim të kandidatëve për pozicionin e punës

Paga: page baze plus perqindje |

Full time ose Part time. Nëse beson tek aftësitë e tua dhe i mbështet ato në histori suksesi të mëparshme, kjo sfidë është për ty!, të ketë experiencë pune mbi 5 vjet në shitje b2b, preferohet në fushën e shërbimeve

Botuar më 24/09/2021
page baze plus perqindje

PASTRUESE Ofrohet Vend Pune Pastruese - Kompani Pastrimi Genesis Albania

Paga: E kenaqshme |

Profesioniste . Mosha: 20-35 vjec- Me ose pa eksperience- Te jete e qendrueshme dhe e motivuar- Te jete e afte te degjoje dhe te zbatoje rregullat e vendosura nga punedhenesi, nga punedhenesi ofrohet trajnim profesional!, personat e interesuar te dergojne cv e tyre me foto ne adresen e email, Tiranë

Botuar më 24/09/2021
E kenaqshme

SANITARE Njoftime pune JOLLY HOTEL

Paga: e kenaqshme |

Puna me kohe te plote. Turni I.Te jete korrekte ne pune, Adresa: Sheshi Avni Rustemi, tek pazari ri, Tiranë

Botuar më 24/09/2021
e kenaqshme

PUNONJESE PASTRIMI Oferte pune nga COMMUNICATION PROGRESS Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e kënaqshme, përfshirë pagesën e sigurimeve shoqërore |

Për pastrimin e ambjenteve të kompanisë të jetë korrekte me orarin e punës dhe rregullat e kompanisë, telefono në numrin 0683425751,, Adresa: Rr. "Stanislav Zuber", Nd. 2, H.I9. Njesia administrative Nr. 7, 1023, Tiranë

Botuar më 24/09/2021
e kënaqshme, përfshirë pagesën e sigurimeve shoqërore

SHITESE OFERTE PUNE - MABEL HOME DECOR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te jete e komunikueshme me klientet. Te mos kete impenjime te tjera qe te pengojne punen. Te kete kulture pune dhe te jete serioze ne realizimin e detyrave., me eksperience pune, mosha e preferuar 23-35 vjec, Adresa: 1.Unaza e Re, tek Astiri,rruga Teodor Keko, 2. Tek Brryli, pas Oslo-s, Tiranë

Botuar më 24/09/2021
e kenaqshme
)