Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AGJENTE IMOBILIARE Apliko dhe behu pjese e skuadres se konsulenteve imobiliare te Century 21 Atrium!

Paga: e diskutueshme |

Profili i kandidatit: - Preferohet arsimi i larte. - Preferohet me eksperience te meparshme ne shitje. - Te njohe gjuhe te huaja. - Te jete bashkepunues me te tjeret dhe me sens te mire organizimi. Dergoni CV tuaj ne adresen e email: info@century21atrium.com

Botuar më 05/07/2020
e diskutueshme

MENAXHER SHITJESH FIRMA RAINBOW (me eksperiencën më të gjatë në llojin e saj në Shqipëri) Kërkon të punësojë

Paga: Puna dhe pagesa me program amerikan. |

Dërgo të dhënat e tua në nr dhe adresën, kjo është puna që keni ëndërruar për karrjerë, para dhe stil jetese. kusht: aplikanti duhet të disponojë makinë personale (veturë), mosha : 22-45 vjec , preferohet puna ne cift .

Botuar më 02/07/2020
Puna dhe pagesa me program amerikan.

ARKETARE Abi Exchange Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune ne Exchange ose Banke. Te jete e paraqitshme. Mosha 24– 35 vjec. Te dije ndonje gjuhe te huaj Anglisht/Italisht . Te kete njohuri ne kompjuter, te interesuarit te dergojne cv, Adresa: Blv. "Zog I", ish godina Zerit te Popullit

Botuar më 29/06/2020
e kenaqshme

FINANCIERE SHOQËRIA “ADRIA ENTERTAINMENT” SHA Kërkon të punësojë

Paga: shume te mire |

Ju ofrojme mundesi te mira per te qene pjese e nje projekti prestigjioz , per zhvillimin nekarriere, kushte shume te mira ne pune.Procedura e aplikimit; Per te aplikuar ne kete pozicion jeni te lutur te dergoni CV-netuaj dhe me foto ne adresen e emailit: Do te kontaktohen vetem kanditatet e perzgjedhur ne interviste., mbi 5 vite., Adresa: Rruga. "Abdi Toptani", Torre Drin, Kati 12, Ap. 122, TIRANË.

Botuar më 29/06/2020
shume te mire
)