Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN PAJISJET E AKTIVITETIT FURRE BUKE

Gjendja: shume e mire, Kapaciteti 80 buke Furra:punon me korrent dhe me gaz/32 kw, brumatrice:kapacitet 120 buke,dhe prerese buke tava: 250 cope.Cmim i arsyeshem,pajisjet e mesiperme jane funksionale .

Botuar më 24/01/2020

SHITEN MOBILIE PER BAR KAFE

gjendja: Shume e mire | Tiranë |

Gjendja: shume e mire, banak , kolltuqe , tavolina , karrige

Botuar më 24/01/2020

6 CADRA PLUS NJE TENDE

Ne gjednje te mire

Botuar më 24/01/2020
50.000 leke

SHITET BANAK ME FRIGORIFER

Gjendja: shume e mire, shitet banak + frigorifer per lokale,siper mund te perdoret dhe per vendosjen e ekspresit., Tirane

Botuar më 23/01/2020
100.000 leke

SHITET BANAK

Gjendja: shume e mire, shitet banak ngjyre e zeze materiali dru me mermer siper i pershtatshem per lokal eshte i pershtatur me rafte nga brenda eshte ne forme L ka dhe nje pjese tjeter nga brenda, Tirane

Botuar më 23/01/2020
80.000 leke

FRIGORIFER KUZHINE INOKS PROFESIONAL. 45.000 LEKE

Furre elektrke monofaze, per pica dhe panine, ekonomike. 45.000 leke

Botuar më 23/01/2020

SHES APARATURA TE TEKNOLOGJISE SE FUNDIT NE FUSHEN E ESTETIKES, ARSYE EMIGRIMI

Gjendja: shume e mire, aparaturat jane te pajisura me sistem te dixhitalizuar, me autoprogramim, pra me nje buton kryen protokolle te detajuara sipas specifikave te lekures, trupit., depilim i perhershem, trajtim rrudhash, celuliti, rimodelim, program dobesimi dhe masazhesh, trajtim i specializuar i akneve dhe lekurave kuperoze, trajtim venash te demtuara

Botuar më 22/01/2020
9.900,00 euro

10 TAVOLINA BARI

Ne gjendje te mire, Çmimi per secilen tavoline

Botuar më 21/01/2020
7.000 leke
)