Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

MULLI BLURJE 3 FAZORE ME GUR DHE KALLI, 4000 EURO

Peshore 20 ton per bujqeso. 5.000 E., Lac, ne Adriatik

Botuar më 22/08/2019

SHITEN PER MBYLLJE AKTIVITETI TE GJITHA PAISJET DHE AKSESORET E NJE PARUKERIE,

Totalisht te kompletuara, ne gjendje te mire pune, marke Italiane, bashke me kasen.

Botuar më 21/08/2019
110.000 leke

SHITEN 2 SETE TAVOLINASH

Gjendja: shume e mire, te firmes Nova, ideale per ambjente te jashtme. Mund te shiten edhe te ndara karrike 3.000 lek tavolina 6.000 lek, Komuna e Parisit, Tirane

Botuar më 20/08/2019
18.000 leke

SHITEN KARRIGE

Dhe tavolina te perdorura. Cmimi i kompletit

Botuar më 20/08/2019
9.000 leke

OKAZION. SHITEN PER ARSYE EMIGRIMI PAISJE PARUKERIE,

Ne gjendje shume te mire pune: banaku bashke me 2 pasqyra, 2 karrige, dollapi bojrave. Çmimi nga 125.000 leke shiten

Botuar më 20/08/2019
65.000 leke

SHITEN PAISJET E NJE MARKETI

3 frigorifer, 2 banak (nje per vere), makineri akulli

Botuar më 20/08/2019
1.500,00 euro

KREVAT ESTETIKE

Gjendja: shume e mire, me strukture druri dhe lekure te bardhe, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 20/08/2019
25.000 leke

KREVAT ESTETIKE

Gjendja: e re, me skelet druri dhe lekure venge, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 20/08/2019
25.000 leke

KARRELE PLASTIKE

Gjendja: shume e mire, me sirtare dhe rrota, per sallone bukurie, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 20/08/2019
6.000 leke