Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN PAISJET E NJE SDUPERMARKETI DHE ZGARE,

Përshkrim

Si: frigoprifer banak, frigorifer arke, pjekse pulash, makineri akullore 2.5 kg, monofaze, ne gjendje te mire, pothuajse te paperdorura

Karakteristika
Biznesi, Shitje, Paisje dyqanesh
Shiten paisjet e nje sdupermarketi dhe zgare,

Botuar më 15/05/2018

Telefon