Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITEN PAISJET E NJE BAR KAFE, I KOMPLETUAR TOTALISHT, NE GJENDJE SHUME TE MIRE

Kolltuqe, tavolina, karrike te brendshme dhe te jashme, frigorifer banak dhe kollon, tv pokazma 51’, 2 kondicioner, tende e jashme 4m me krahe si dhe shume paisje te tjera, Prane Gjykates Apelit

Botuar më 23/07/2018

SET PER THONJ

Gjendja: shume e mire, Shes set te kompletuar per thonj ku perfshihen: furra, freza, parafina, sterilizues, manikyra, manikyra xhel, lima, tipsa, penela etj., Shkoder

Botuar më 22/07/2018
35.000 leke

SHITET STOL GIRASH

Technogym,pak i perdorur,linje e fundit

Botuar më 22/07/2018
35.000 leke

SHITEN PAJISJE MOBILERIE

Konjaster 3.2, aspirator, Pendel, dhe te gjitha atrecaturat qe i duhen nje mobilerie eshte i perfshire klientela me ane te numrit te konatktit. ne gjendje shume te mire pune, Rruga e Kavajes. Shiten per arsye emigracioni ne USA

Botuar më 22/07/2018
15.000,00 euro

SHITEN PAISJET E NJE GELATERIE

Makineri akulloresh, pasterizator, frigorifer freskues, banak akullore si dhe shume aksesore te tjera, si dhe gjenerator ne gjendje pune dhe makineri per yogurt

Botuar më 22/07/2018

POLTRON

Gjendja: shume e mire, me piston, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 21/07/2018
4.000 leke

POLTRON PARUKERIE

Gjendja: shume e mire, e zeze, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 21/07/2018
13.000 leke

PER ARSYE NDERRIM AKTIVITETI SHITEN KOMPLETE KARRIGESH DHE TAVOLINASH PER LOKAL

Tavolina rrumbullake, tavolina me xham, karrige etj. Ne gjendje shume te mire

Botuar më 21/07/2018

SHITEN PAISJET E NJE PARUKERIE

2 pasqyra, 1 lavatest, nje poltron, nje krevat depilimi, Rruga Mine Peza

Botuar më 20/07/2018
50.000 leke

PAJISJE FAST-FOODI

Gjendja: shume e mire, me 2 frigorifer banak dhe freskues kollon, tirane

Botuar më 20/07/2018
250.000 leke