Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

MULLI BLUARJE ME GUR,

3 fazor, per bluarje misri dhe gruri. Prodhon miell buke dhe per blektori. Ne gjendje shume te mire pune

Botuar më 14/12/2019
1.000,00 euro

SHITEN PAISJET E NJE PARUKERI DHE RROBAQEPESI, SHITEN TE KOMPLETUARA SIC I KA NJE BIZNES, PAISJE NE GJENDJE SHUME TE MIRE. SHITEN PER ARSYE EMIGRIMI

Paisjet e parukeris 200.000 leke i diskutueshem dhe pasjet e rrobaqepesise. 100.000 leke i diskutueshem, Rr. "Jordan Misja"

Botuar më 14/12/2019

POLTRON DENTAR

ne hyrje te tregut te Madh tek Posta | 45 M2 | 100 Euro

Gjendja: e mire, shitet bashke me pajisjet dentare, përballe me ish ekspoziten Shqipëria sot

Botuar më 13/12/2019
2.000,00 euro

SHITET KOMPLETI I NJE SALLONI BUKURIE

Gjendja: shume e mire, 3 poltrone, 3 pasqyra, 1 recepsion,divan, 1 TV, 2 lavateste, kase, dush hidromasazh, 2 krevate ortopedik, 4 dollape, llampe zmadhuese, perdorur shume pak, shiten per arsye emigrimi

Botuar më 13/12/2019
250.000 leke

SHITEN

Gjendja: do riparim, 5 makina qepese industriale, TIRANE

Botuar më 12/12/2019
1.000,00 euro

SHITET ZGARE ME QYMYR PROFESIONALE ME ELEKTROMOTORR

Ka tuba deri ne katin II. Cmimi 150.000 leke, Linje kafeje pjekje, bluarje, ne gjendje shume te mire

Botuar më 12/12/2019
20.000 leke

SHITET BRUMATRICE

Gjendja: shume e mire, 20kg, monofaze, 50.000leke, makine grirese mishi, monofaze, Tirane

Botuar më 11/12/2019
40.000 leke

SHITEN PAISJET E NJE KENDI LOJERASH

Nje dyshek me ajer me permasa 4x4, ne forme katrore, suste me permasa 3x3, rreshqitese 2.20 e larte bashke me nje shtepi prej lodre, tunel ne forme krimbi dhe nje lisharese,, tapet i gomuar + bordura mbrojtese dhe gardh rrethues. Adresa: Ish Parku i Autobuzave

Botuar më 11/12/2019
4.000,00 euro
)