Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN PAISJE: KOLLTUQE LOKALI, KOMPLETE ME GJITHE TAVOLINE. 8000 LEKE KOMPLETI, FRIGORIFER FRESKUES 3MX2M. 10.000 LEKE. ASPIRATOR AMBIENTI 12 ML. 30.000 LEKE,

Tavolina druri me hapje me 6 karrike. 10.000 leke kompleti, tavolina per ambient te jashtem 7000 leke kompleti, si dhe shume paisje te tjera restoranti, marketi, ne gjendje te mire

Botuar më 14/08/2020

SHITEN PAISJE

Gjendja: shume e mire, shiten paisjet e nje lokali frigorifer kollone vitrine dhe kuzhine, 7 komplete tavolinash me karriget, banak, Prane Kompeksit Dinamo

Botuar më 12/08/2020

SHITEN PAISJE TE NJE OFICINE:

Freze Universale, gur bangoje, trapan kollon, sharre metalike.

Botuar më 11/08/2020

SHITET DHOME FRIGORIFERIKE

Gjendja: shume e mire, me pult komandimi , freski dhe ngrirje deri -27 grade , panel i levizshem me shina per ndarje ne dy ambjente , elektromotor Carrier, permasa 8m x 2.5m x 2.8m, Shkozet , Durres

Botuar më 10/08/2020
7.000,00 euro

SHITET PUNISHTE DRURI

Gjendja: shume e mire, kombinat me 5 procese, gonjaster 3.2m, 2 disqe +freze, radial,sharre shirit,zinxhir, torno druri, aspirator per lyerje, 2 kompresor 2 dhe 3 fazor, trapan vertikal, sharr per kende, Fier

Botuar më 10/08/2020
1.500.000 leke

SHITET BILARDO

Italiane, me te gjithe ambazhuret origjinal

Botuar më 08/08/2020
60.000 leke

POLTRON PARUKERIE

Gjendja: shume e mire, lekure, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 08/08/2020
16.000 leke

TAVOLINE ZYRE

Gjendja: shume e mire, ngjyre venge, me kembe metalike, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 08/08/2020
9.600 leke

RAFT ZYRE

Gjendja: shume e mire, me 2 kanata xhami, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 08/08/2020
7.200 leke
)