Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN KOMPLETE KARRIKE ME TAVOLINA PER AMBIENT TE JASHTEM

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Paisje lokalesh
Shiten komplete karrike me tavolina per ambient te jashtem
Përshkrim

Si dhe TV 32' dhe 42' te cdo lloj marke.Te gjitha jane ne gjendje shume te mire pune


Botuar më 01/07/2020

Telefon
)