Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

FRIGORIFER BANAK

Dhe Frigorifer Kollon

Botuar me 20/10/2018
50.000 leke

SHITEN PAISJET

Gjendja: shume e mire, e nje Bar Kafe, Ekspres me dy grupe, mulli kafeje, frigorifer kollon, tavolina 80x80, 6 cope me nga 4 karrike druri

Botuar me 19/10/2018
100.000 leke

SHITEN PER LOKAL,

Akuarium, 1m I gjate. 50.000 leke, Ekspres kafeje, me tre grupe. 70.000 leke

Botuar me 19/10/2018

SHITEN KARRIGE PER AMBIENT TE JASHTEM,

Material plastik, ne gjendje shume te mire., Çmimi per secilen

Botuar me 19/10/2018
2.500 leke

SHITET BAR KAFE

Gjendja: shume e mire, 75 m², i kompletuar, klientel te kenaqshme, vendodhja ne nje pozicion te favorshem per shkak te planimetrise per zgjerimin e rruges, ka mundesia per zgjerimin te ambjentit, Adresa: RR. MYSLYM SHYRI mbrapa karburantit Gulf

Botuar me 19/10/2018
220.000,00 euro

SHITEN KARRIKE+ TAVOLINA, 6 KOMPLETE

Per ambjent te jashtem 15.000 Leke kompleti. 8 kompleke kolltuqe dyshe per ambjent te brendshme, 22.000 Leke kompleti, 2 komplete Karrige Tavoline, per ambjent te brendshem

Botuar me 19/10/2018
20.000 leke

MAKINERI

Industriale per prodhimin e kadaifit me kapacitet 80-100 Kg ne ore. Origjine Turke

Botuar me 19/10/2018
10.000,00 euro

SHITEN KOMPLETE

Karrige me tavoline ne gjendje te mire 6 muaj te perdorur, Rr. Myslym Shyri, 100m ne hyrje. Shitet me cope ose te gjitha bashke. Secila

Botuar me 19/10/2018
700 leke