Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOHET NJE KUJDESTARE

3 here ne jave, per nje vajze te asidentuar, zona Ali Demi

Botuar më 15/05/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar femer, vetem turni III, nga ora 20.00-07.00

Botuar më 14/05/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM SI SHOFER KAMIONI

Dua te punesohem si shofer kamioni, kam patente te klasit B dhe C, Tirane

Botuar më 14/05/2018

KERKOJ BABY SITTER

Per kujdesjen e dy femijëve ne Zvicer

Botuar më 14/05/2018
1.000 leke

KERKOHET PUNETORE (30-45 VJEC) PER NJE VILE NE HIMARE,

Per periudhen Qershor- Korrik -Gusht. Paga 50.000 leke, ushqimi dhe fjetja te siguruar. Lutemi te kontaktojne vetem personat e interesuar:

Botuar më 14/05/2018

BABY SITTER

Kerkoj nje zonje per femijë te jete e dashur, Zvicer

Botuar më 14/05/2018
1.000 leke/muaj

JAM NJE ZONJE

Kerkoj te punesohem si kujdetare per te moshuar, jam e disponueshme edhe per 24 ore, kam eksperience pune, Rr. Muhamet Gjollesha

Botuar më 14/05/2018