Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JAM BABY SITTER

Kam punuar ne France si baby sitter, mund te shoqeroj edhe femijen ne shkolle. Jam 54 vjeç, familjare dhe korrekte

Botuar më 16/08/2019

KERKOJ PUNETORE PASTRIMI

Kushte te mira pune. Mundesi dokumentash, bilete udhetimi. Te interesuarat te kontaktojne ne Viber ose whatsapp, Itali

Botuar më 16/08/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM SI SHOFER

Kam banuar dhe punuar ne Gjermani. Jam me eksperience pune, serioz dhe korrekt. Kerkoj te punesohem ne familje ose biznes, Tirane

Botuar më 16/08/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM SI BABY SITTER

Mbaj femije ne shtepine time, jam me eksprience pune 12 vjeçare me femijet. Me origjine nga Korca, 48 vjeç. Jetoj ne Tirane ne zonen e Astirit. Lutemi telefononi nga e Hena-Premte, mbas ores 17/00 dhe te Shtune e te Diele ne çdo ore.

Botuar më 15/08/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Puna 2 ose 3 here ne dite, Rruga e Elbasanit, mbrapa gjimnazit Asim Vokshi

Botuar më 15/08/2019

OFROJME SERVIS PER EKSPRESA KAFEJE (JO SHTEPIE)

Mullinj kafeje, makina akulli dhe e bejm servisin e tyre me garanci te plote. Blejm ekspresa kafeje dhe mullinj kafeje te perdorur.

Botuar më 15/08/2019

KERKOHET KUJDESTARE PER 2 FEMIJE 3 VJEÇ NE GOSTIVAR, MAQEDONI.

Mosha 40 - 50 vjeç., Gostivar-Maqedoni. Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne: 0697418308 ose Viber mbas ores 11.30 ne:

Botuar më 15/08/2019

KERKOJ KUJDESTARE PER DY TE MOSHUAR

Ofroj vend pune ne pozicionin kujdestare per dy te moshuar,te kete eksperienca te meparshme dhe me kohe te plote (dite &nate). Na kontaktoni ne tel 0676497035, Rruga "Komuna e Parisit"

Botuar më 14/08/2019

KERKOJ BABY SITTER PER NJE FEMIJE/WE ARE LOOKING FOR A BABYSITTER TO BE CARING (EVEN FOREIGN)

Te jete me eksperience pune, me Cv pune. Mosha 45-55 vjec, Te jete familjare, Paga e kenaqshme. We are looking for a babysitter, to be caring, with experience of work, Rruga e Elbasanit, (Shkolla e Baletit )

Botuar më 13/08/2019