Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KUJDESTARE PER TE MOSHUAR! - KERKOJ TE PUNESOHEM

NE PROFESIONIN TIM SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR (qofte burre apo grua), 24 ore, jam nje zonje 56 vjec me nje eksperience 20 vjecare, Rruga Ali Demi

Botuar më 18/09/2023

KERKOJ KUJDESTARE PER NE ITALI

Per tu kujdesur per nje vajze invalide. Mosha deri ne 58 vjec.Te jete e afte te beje dhe punet e shtepise. Ushqimi, fjetja e garantuar. Page e kenaqshme, Itali. Te interesuarat mund te kontaktojne ne numrin e telefonit ne waap

Botuar më 18/09/2023

KUJDESTARE PER NJE GRUA TE MOSHUAR

Kerkoj te punesohem si kujdestare per nje zonje te moshur, 24 ore.Eksperienca te meparshme pune,, Tirane

Botuar më 15/09/2023

JAM NJE ZONJE

Kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar, kam eksperience pune, turni i nates, me arsim te larte. Pres telefonata serioze nga femra.Orari dhe pagesa jane te diskutueshme, afer Casa Italia

Botuar më 14/09/2023

KERKOJ TE PUNESOJ KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Kerkoj te punesoj nje kujdestare per t'u kujdesur per nje zoteri, Tek ProFarma

Botuar më 14/09/2023

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE

SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR, paradite ose 24 ore

Botuar më 11/09/2023

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR NATEN

Me eksperience shume vjecare, Pallati me shigjeta

Botuar më 11/09/2023

KERKOHET KUJDESTARE

Shoqeruese e nje zonje 70-vjecare, dhenie e ilaceve dhe gatim, 8:00 - 15:00, nga e hena ne te shtune; ne hyrje te Don Boskos, prane Kryqit te Kuq., Tirane, prane Kryqit te Kuq.

Botuar më 08/09/2023
32.000 leke/muaj

JAM NJE ZONJE

Kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar, kam eksperience pune, turni i nates, me arsim te larte. Pres telefonata serioze nga femra.Orari dhe pagesa jane te diskutueshme, afer Casa Italia

Botuar më 04/09/2023

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar Femer. Puna 4 ore, tek Shkolla Bajram Curri

Botuar më 04/09/2023
)