Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ TE PUNESOJ PUNETORE SHTEPIE

Punetore shtepie. Mosha 25-35 vjec. Preferohet nga jugu. Puna 15.00-20.00, Rr."Irfan Tomini", prane Pallatit me Shigjeta

Botuar më 26/05/2023
30.000 leke

OFROJ PASTRIM KIMIK DHE LAVANDERI PER HOTELERI , RESTORANTE , KLINIKA OSE INDIVIDE PRIVATE

Ofroj sherbim pastrimi kimik dhe lavanderi me shumice per hoteleri , restorante , klinika, biznese Airbnb , larje tapetsh , perde , qeraqfe, jorgane, qanta , atlete, lekure, Don Bosko, Transporti falas ne Tirane

Botuar më 26/05/2023
1 leke

OFROJ VEND PUNE , PASTRIM KIMIK

Ofroj pozicion pune ne pastrim kimik, kushte shume te mira pune, e djela pushim, 8 ore pune, don Bosko

Botuar më 26/05/2023
35.000 leke/muaj

PASTRIM KIMIK DHE LAVANDERI

Ofojm pastrim kimik dhe lavanderi me cmimet me te mira ne treg, me cilesi apsolute, makinerit me te mira dhe specialit te lekurave, atleteve dhe cantave, tapete, perde, etj,, Don Bosko, ofrojm sherbim deliveri ne gjithe Tiranen

Botuar më 26/05/2023
1 leke

KERKOHET NJE PUNONJSE TE NDIHMOJ NJE ZONJE ME PROBLEME SHENDETESORE

Ne punet e shtepis dhe ta shoqeroj ne daljet nga Liqeni, gjat veres ne Golem. Mosha e kerkuar deri ne 50 vjeç.

Botuar më 26/05/2023

KERKOJ ZONJE PER MIREMBAJTJE SHTEPIE

Kerkoj nje ZONJE SERIOZE, per pastrimin e shtepise.Puna 4 ore ne dite nga e Hena ne te Premte 09:00-13:00. Ju lutem vetem kerkesa serioze. Telefon vetem pas ores 18:00, Tirane pane 21 Dhjetorit

Botuar më 25/05/2023
25.000 leke/muaj

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Kerkoj Punetore Shtepie. 4 ore ne dite, nga e Hena - Premten. Orari 9:00- 13:00 . Pastrim dhe Hekur. Ju lutem vetem Zonja - me kerkese serioze per pune., Tirane prane 21 Dhjetorit

Botuar më 25/05/2023
25.000 leke/muaj

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar Femer. Puna 8 ore, tek Shkolla Bajram Curri

Botuar më 25/05/2023

KKERKOHET PUNONJESE SHTEPIE

ORARI I PUNES 8:00-15:00. E DIELA PUSHIM. PAGA e kenaqshme. Mosha deri ne 55 vjeçe, Rr. Fortuzi

Botuar më 25/05/2023

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

1200/dita, 6 ore, Rr. Jordan Misja

Botuar më 25/05/2023
)